YouTube reklamy budou užitečnější. Pomohou zákazníkům i obchodníkům

reklamy youtube

Reklamy jsou dnes nedílnou součástí bezplatného obsahu internetu a nevyhnuly se tak ani největší multimediální platformě YouTube. Ta v průběhu uplynulého týdne představila nové reklamy, které přinesou užitek nejen uživatelům, ale i majitelům obchodů a poskytovatelům služeb.

První varianta nových YouTube reklam je určena pro e-shopy a jejich zákazníky, jež si budou moci během sledování spotu vybírat z nabízeného sortimentu. Pod přehrávaným videem tak přibude nová sekce s výčtem několika vybraných produktů, které odkáží na web prodejce, kde lze rychle a pohodlně dokončit nákup.

Druhá forma pak v rámci zmíněné sekce umožní vyplňovat formuláře a cílí tedy zejména na poskytovatele služeb nebo ubytovací portály. Již při sledování komerčního spotu si tak brzy budeme moci zarezervovat pokoj, stáhnout e-book nebo domluvit konzultaci pro tvorbu webu.

Oceníte novou podoby reklamy na YouTube?

Zdroj: Blog Google

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)