YouTube po vzoru TikToku přidává novou sekci „Pro vás“. Co říkáte na tuto změnu?

Youtube přidává sekci Pro vás
  • Platforma Youtube již brzy přidá novou sekci „Pro Vás“
  • Funkce se začne zobrazovat od 20. listopadu
  • Tvůrci se mohou na tuto funkci připravit ještě před oficiálním vydáním

YouTube na svém oficiálním Twitterovém účtu oznámil novinku o přidání nové sekce. Nová karta „Pro vás“ nabídne videa na základě historie sledování, měl by tím přispět k lepšímu a rychlejšímu nalezení obsahu, který odpovídá individuálním preferencím každého uživatele. Funkce bude spuštěna už 20. listopadu, ačkoliv už několik měsíců probíhá testování. První náhled vyšel dokonce už v květnu.

Tvůrcům bude umožněno rozhodnout se ještě před oficiálním vydáním sekce, jestli budou chtít používat reels, živé přenosy nebo celé video. Platforma se už několik let snaží napodobit TikTok, ať už se jedná o koncept Shorts nebo vertikální úpravu videa. Nyní dokonce kvůli neustálým změnám a napodobováním čelí ostré kritice ze strany uživatelů. Někteří vyjadřují nespokojenost s tím, jak algoritmus ovlivňuje viditelnost tvůrců a někteří považují přepínání mezi obsahem za zmatené.

This Week at Youtube: Collab Shorts Remix, „For You“ Section and Updates to Tabs on the Channel Page

This Week at Youtube: Collab Shorts Remix, "For You" Section and Updates to Tabs on the Channel Page

Budete tuto novou sekci na YouTube využívat?

Zdroj: 9to5google, The Verge

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)