TOPlist

Ještě lepší Youtube Music díky Gemini? Chystají se velké změny!

YouTube Music Gemini
  • Podařilo se aktivovat YouTube Music jako rozšíření v aplikaci Gemini pro Android
  • Rozšíření YouTube Music Gemini umožňuje poskytovat lepší výsledky vyhledávání
  • Rozšíření není v současné době v Gemini aktivní, ale mohlo by být brzy spuštěno

Google masivně investuje do svého chatbota Gemini s umělou inteligencí ve snaze lépe konkurovat ChatGPT. Jedním ze způsobů, jak může Google získat náskok, je integrace více svých aplikací a služeb s chatbotem s umělou inteligencí. Rozšíření Gemini (dříve známá jako rozšíření Bard) jsou dobrým způsobem, jak tohoto cíle dosáhnout. Zdá se, že seznam rozšíření Gemini se brzy rozroste a nejnovějším přírůstkem by mohla být YouTube Music.

Díky rozšířením může Google Gemini přistupovat k informacím z různých aplikací a služeb Google a používat je k tomu, aby vám poskytoval ještě lepší výsledky umělé inteligence. Například rozšíření Google Workspace pro Gemini vám umožňuje získat souhrnné odpovědi z vašeho vlastního obsahu, zatímco rozšíření Google Maps pro Gemini vám poskytne informace založené na poloze. Přispěvateli Android Authority Assemble Debug se podařilo aktivovat nové rozšíření Gemini pro YouTube Music.

Rozšíření YouTube Music v Gemini vám umožní přehrávat, vyhledávat a objevovat vaše oblíbené skladby, interprety, seznamy skladeb a další. Můžete vyhledávat skladby, pouštět si rádio a objevovat novou hudbu. Když rozšíření povolíte, Gemini získá přístup k datům z vašeho účtu YouTube Music, jako jsou vaše seznamy skladeb, historie přehrávání a předvolby. Informace z YouTube Music mohou být také sdíleny s jinými rozšířeními, pokud jsou tato data zahrnuta do vaší konverzace.

ChatGPT
ChatGPT

Toto nové rozšíření bude uvedeno na stránce „Rozšíření“. Když provedete vyhledávání Gemini s povoleným rozšířením, získáte výsledky z YouTube Music. Klepnutím na výsledky vyhledávání otevřete v telefonu YouTube Music a přehrajte výsledek. Pokud aplikaci nemáte nainstalovanou, Gemini bude přehrávat hudbu z webové verze YouTube Music.

YouTube Music
YouTube Music

Rozšíření YouTube Music Gemini není v současné době v Gemini aktivní. Ale vzhledem k poměrně dokončenému stavu funkce, dá se očekávat, že by mohla být brzy spuštěna.

Používáte YouTube Music?

Zdroj: Android Authority

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)