Menu

Youtube aplikace pro PS3 umožňuje vzdálené ovládání androidím telefonem

Herní konzole již dnes neumožňují pouze hraní her, k čemuž byly stvořeny, ale díky připojení k internetu a možnosti spouštění mutlimediálního obsahu se z těchto přístrojů stávají také multimediální centra. To samozřejmě platí také o konzoli Sony PlayStation 3, která nyní dostává speciální aplikaci pro přehrávání a správu videí z videoportálu Youtube. Zajímavou možností této aplikaci je propojení s androidím přístrojem, který tak můžete použít jako dálkové ovládání pro tuto aplikaci.

Takovou funkci spousta uživatelů ocení, neboť androidích zařízení je stále více a více a nejeden uživatel PS3 nějaký androidí přístroj vlastní.

zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

foreveryone

foreveryone

15.8.2012 9:32

Stejnou funkci nabízí i dnešní smart-tv LG a další. Nemusíte cvakat na ovladači login a heslo, ale tímto způsobem propojíte účet s televizí. Další výbornou věcí je aplikace Youtube remote od google pro smartphony :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.ytremote&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb29nbGUuYW5kcm9pZC55dHJlbW90ZSJd

Mishack

Mishack

15.8.2012 11:28

Dalsi app, ktera nabizi tuto fci je YouTube na Boxee. Tam to ma jeste vychytanejsi, ze je pritomen QR kod a clovek nemusi nic opisovat.

Co se tyce YouTube Remote, tak ten funguje dost zvlastne. Resp. hodne zlobil. Kdyz clovek pridaval videa do playlistu, tak pak prehraval jedno video porad dokola. At clovek dal play na cokoli.

V poslednich verzich YT app pro android uz funkci remote obsahuje.

vpa

vpa

15.8.2012 18:22

Škoda jen, že informace je platná pro Severní Ameriku.

RSS (komentáře k článku)