TOPlist

YouTube dostává funkci, která mu dlouho chyběla. Oceníte ji před spaním

youtube spani funkce
  • YouTube se dočká užitečné funkce, která mu dlouho scházela
  • Usnadní vám život, pokud sledujete videa před spaním
  • Novinkou má být časovač vypnutí, aby se obsah nepřehrával donekonečna

Zatímco Google vede válku proti uživatelům používajícím YouTube s blokátorem reklam anebo předplatitelům YouTube Premium za směšné ceny s použitím VPN, chystá i nové funkce, které zlepší zážitek z používání mobilní aplikace. Informace o jedné z nich předčasně vyplavaly na povrch.

Uznávaný dataminer AssembleDebug informoval prostřednictvím portálu Android Authority o vychytávce aplikace YouTube pro Android (verze 19.25.33), jež přijde vhod zejména před spaním. Půjde o časovač zastavení přehrávání, který zajistí, aby vám videa neběžela ještě dlouhé hodiny poté, co při jeho sledování zavřete oči.

YouTube
YouTube

Časovač vypnutí je populární na mnoha streamovacích platformách a já osobně jsem jej hojně využíval na Spotify. Jeho smysl a princip je zcela prostý – účelem je zabránit nekonečnému přehrávání obsahu, když divák/posluchač usnul. Cítíte-li, že do hodiny usnete, není nic snazšího než nastavit časovač, který obsah za stanovený čas automaticky zastaví.

YouTube časovač vypnutí Náznaky časovače vypnutí v kódu YouTube

Jak přesně bude časovač vypadat na YouTube, zatím nevíme. Dataminerovi se však podařilo zjistit, že uživateli dovolí manuálně nastavit počet hodin a minut do zastavení. Při sledování bude pochopitelně možné časovač vynulovat, což se bude hodit ve chvíli, kdy se rozhodnete, že chcete videa sledovat ještě o něco déle.

Jaká funkce vám chybí v mobilní aplikaci YouTube?

Zdroj: Android Authority

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)