Další přírůstek do rodiny Redmi Note bude parádní. Nabídne nový čip, skvělý displej a velkou baterku

redmi note 12 turbo

Společnost Xiaomi představí už zítra řadu Redmi Note 12 na evropském trhu a nyní láká na další, v pořadí již sedmý model této řady. Půjde o Redmi Note 12 Turbo, který se v Číně představí 28. března a nabídne velice solidní specifikace.

Na teaser prospektu můžeme vidět design, který koresponduje s ostatními modely řady Redmi Note 12. Čínská firma se snaží nalákat na velice zajímavé stříbrnomodré provedení a také na solidní střeva. Pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 7+ Gen2, který bude mít v tomto modelu premiéru. Počítat můžeme také s 6,67palcovým AMOLED panelem s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí.

redmi note 12 turbo

Baterie o velikosti 5500 mAh s podporou 67W nabíjení naznačuje velice dobrou výdrž. Právě nový Snapdragon totiž slibuje lepší energetickou efektivitu. Hlavní snímač dostane rozlišení 64 Mpx a zákazníci se mohou těšit také na stereo reproduktory či audio jack.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s řadou Redmi Note?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)