Potvrzeno: Xiaoxin Pad Pro 2022 dostane nádherný OLED displej a hromadu výkonu

lenovo xiaoxin pad pro 2022

Ke konci července jsme vás informovali o chystaném tabletu Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022 a nyní firma potvrdila jeho blízký příchod na trh. Očekávat můžeme nádherný displej, slušný výkon ale i hromadu příslušenství.

Lenovo potvrdilo, že bude Xiaoxin Pad Pro 2022 odhalen již 18. srpna, tedy tento čtvrtek, konkrétně v 19:00. Oficiální plakáty odhalily hned několik klíčových specifikací, jako jsou třeba čipsety. Tablet bude totiž nabízen ve dvou variantách, konkrétně buď se Snapdragonem 870 nebo MediaTekem Kompanio 1300T. Oba dva čipy nabízí více než dostatečný výkon pro většinu úkonů.

xiaoxin pad pro 2022

Počítat můžeme také s 11,2palcovým OLED displejem s 2,5K rozlišením, 120Hz obnovovací frekvencí, 360Hz samplovací frekvencí a certifikací TÜV Global Eye Protection 2.0. Maximální jas pak dosáhne na hodnotu 600 nitů. O zvuk se postará čtveřice JBL reproduktorů s podporou Dolby Atmos, o výdrž pak 8200mAh baterie s podporou 68W nabíjení. K tabletu si bude možné dokoupit pouzdro s klávesnicí nebo druhou generaci stylusu Xiaoxin.

Ocenili byste podobný tablet i u nás?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)