Nejbizarnější Xiaomi produkt? Chytré záchodové sedátko s podporou AI

chytre zachodove sedatko xiaomi tinymu

Xiaomi má desítky tisíc různých produktů, zdaleka se společnost nesoustředí jen na telefony. V posledních letech se také ve velkém pouští do chytré domácnosti a umělé inteligence. V některých případech může jít o hodně netradiční produkty. Dobrým příkladem je nové chytré záchodové sedátko Xiaomi Tinymu. Má v sobě umělou inteligenci a dokonce na vás bude mluvit díky XiaoAI.

Záchodové sedátko Xiaomi Tinymu s umělou inteligencí na vás bude mluvit

Nejedná se o první záchodové sedátko od Xiaomi, tohle je ale poprvé vybaveno umělou inteligencí a hlasovým asistentem. Pokud byste jej chtěli používat, tak máme špatnou zprávu, protože XiaoAI prozatím podporuje pouze čínštinu.

xiaomi tinymu wc prkenko ai

A co všechno XiaoAI dokáže ovládat? V první řadě je to splachování a zahřívání sedátka. Má v sobě zabudovaný i bidet, uživatel si může nastavit mnoho věcí od teploty vody, přes směr až po intenzitu. Uživatele náramku Mi Band si navíc můžou nahrát personalizované nastavení, takže WC prkénko vždy pozná, kdo na něm sedí a přizpůsobí se.

xiaomi chytre wc sedatko

Design sedátka je speciálně vytvořen tak, aby se na něm dalo pohodlně sedět delší dobu. Pokud však budete sedět více jak 30 minut, upozorní vás na to. Poslední zajímavostí je integrace pohlcovače zápachu. Chytré záchodové sedátko Xiaomi se nyní dá předobjednat v rámci crowdfunfingu, a to za cenu 1299 CNY, což je v přepočtu 5 200 Kč s DPH. Do prodeje jde na konci roku 2018.

Jaký nejpodivnější produkt od Xiaomi jste viděli?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek