Xiaomi zítra představí Watch S1 Pro. Plakát potvrzuje design

Xiaomi Watch S1 Pro hodinky plakát design vzhled

Čínská společnost Xiaomi má v plánu během zítřejší prezentace ukázat hned několik nových produktů. Měl by mezi nimi být například i nový prémiový “ohebňák” Xiaomi MIX FOLD 2 nebo luxusnější Pro verze hodinek Watch S1. Jak má firma ve zvyku, několik hodin a dní vypouští na sociální sítě různé střípky a náznaky a zmíněné hodinky nejsou výjimkou. Nové Xiaomi Watch S1 Pro se ukázaly na oficiálním plakátu.

Xiaomi Watch S1 Pro hodinky plakát

Snímek potvrzuje spekulovaný vzhled, který by měl být skutečně prémiový. Dojde na celokovové tělo (možná dokonce titanové), kožený řemínek a také dvojici navzájem odlišných tlačítek. Zatímco modely Watch S1 a Watch S1 Active mají vždy buď dvě plochá či dvě kulatá tlačítka, nové Watch S1 Pro využijí oba druhy. Spodní tlačítko bude ploché, horní kulaté a s korunkou pro otočné ovládání. O specifikacích ani finální ceně se toho moc neví, nicméně znát je budeme už velmi brzy.

Kolik odhadujete, že budou nové Xiaomi Watch S1 Pro stát?

Zdroj: IGP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)