Xiaomi Watch S1 jsou parádní vlajkové hodinky s NFC, AMOLED displejem a podporou aplikací třetích stran

xiaomi watch s1

Xiaomi na dnešní očekávané konferenci představilo vedle telefonů řady Xiaomi 12 taktéž hodinky Xiaomi Watch S1, které jsou vlajkovým modelem od čínské firmy, který nabízí vše, co byste od nich očekávali. Jsou navíc tvořeny z nerezové oceli.

Xiaomi Watch S1 jsou nové vlajkové hodinky

Mohou se pochlubit 1,43″ AMOLED displejem, který je chráněn safírovým sklíčkem. V systému je na výběr ze 117 sportovních režimů a samozřejmostí je také vodotěsnost 5 ATM. Přes spárovaný telefon můžete díky reproduktoru a mikrofonu přes hodinky také telefonovat a nechybí ani NFC pro placení. Počítat můžeme také se snímači pro sledování srdečního tepu, SpO2 a sledování spánku. Na konferenci padlo slovo také o podpoře aplikací třetích stran, což zřejmě čekal málokdo.

Pro sledování polohy je zde připraven GNSS (Global Navigation Satellite System) a o výdrž se stará 470mAh baterie, která by měla hodinky udržet při životě až 12 dní. Cena startuje na 1 049 CNY (asi 3 600 Kč bez daně) se silikonovým řemínkem, pokud byste měli zájem o kožený, připlatíte si navíc 250 Kč. Bohužel se zatím nemluvilo o globální dostupnosti.

Jak se vám líbí nové Xiaomi hodinky?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)