Budou hodinky Xiaomi Watch S1 Active prodejním hitem? Mrkněte na snímky

xiaomi watch s1

Hodinky Xiaomi Watch S1 jsou alespoň podle specifikací velice povedené hodinky, které firma představila spolu s řadou Xiaomi 12 na konci prosince. Už několik dní se proslýchá, že se chystá také verz Xiaomi Watch S1 Active, která by měla být zaměřena na sport. A už teď si můžeme prohlédnout první rendery, které nám dávají představu o tom, co od nich můžeme čekat.

Xiaomi Watch S1 Active mají být představeny již brzy

Asi tou největší změnou, která je vidět hned na první pohled jsou řemínky. Ty budou totiž u verze Active silikonové, což dává smysl. Původní verze hodinek byla totiž k dostání s koženými řemínky. Na hodinkách rovněž nalezneme čtyři tlačítka – Home, Sport, Active a Outdoors.

xiaomi watch s1 active

Vzhledem k tomu, že i Xiaomi Watch S1 disponovala vodotěsností 5 ATM se dá očekávat, že i Active verze nabídne minimálně stejnou míru odolnosti. Na jejich představení má dle posledních spekulací dojít na stejné akci, kde čínský gigant představí řadu Xiaomi 12 pro globální trh. Pokud se chcete o hodinkách dozvědět více, určitě mrkněte na náš původní článek o Xiaomi Watch S1.

Jak se těšíte na hodinky od Xiaomi?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)