Další HyperOS hodinky na obzoru! Co chystá Xiaomi?

HyperOS hodinky
  • Xiaomi Watch S3 jsou první HyperOS hodinky
  • Výrobce chystí novou řadu Xiaomi Watch H
  • Dostanou se HyperOS hodinky do Evropy?

Ve světě chytrých hodinek najdete desítky zajímavých produktů od mnoha výrobců a během několika měsíců by situace mohla být ještě zajímavější. Xiaomi před několika týdny představilo své první hodinky s HyperOS a na obzoru jsou další! Co nabídne řada Xiaomi Watch H?

O podobě a funkcích nových hodinek zatím nemáme žádné podrobnější zprávy, k představení by ale mělo dojít ještě během prvního čtvrtletí roku 2024. Portfolio Xiaomi se tak opět o něco rozroste, současně se ale stane ještě méně přehledným. V Evropě se v předchozích měsících začaly prodávat hodinky Xiaomi Watch 2 Pro s operačním systémem Wear OS, předchozí hodinky Xiaomi naopak nabízely vlastní uzavřený systém.

XiaomiWatchS3

Do toho přijdou HyperOS hodinky a nechybí nepřeberné množství nejrůznějších náramků. Pro běžného zákazníka se tím může zkomplikovat výběr nových hodinek, jelikož v portfoliu Xiaomi naleznou nejméně tři různé druhy hodinek, které se od sebe budou výrazně lišit například nabídkou aplikací, schopností bezkontaktních plateb nebo výdrží…

Osobně se na HyperOS hodinky moc těším, každý nový směr v této oblasti přináší zákazníkům širší výběr a to je pozitivní. Líbí se mi hodinky Garmin, doma mám spoustu hodinek Huawei, v současnosti používám zmíněné Xiaomi Watch 2 Pro s Wear OS a každé řešení má své výhody. Uvidíme, jaký mix funkcí přinese řada Xiaomi Watch H.

Těšíte se na HyperOS hodinky?

Zdroj: gizmochina

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)