TOPlist

Neoznámené Xiaomi Watch 2 se už prodávají v mnoha českých obchodech

Xiaomi-Watch-2-cesko
  • Xiaomi Watch 2 jsou levnější alternativou k dříve odhalené Pro verzi
  • Výrobce je ještě oficiálně nepředstavil, ale přesto se už dají pořídit i v Česku
  • S výkonným čipem a Wear OS začínají už na ceně kolem 4 500 Kč

Minulý týden unikly prakticky všechny informace o chytrých hodinkách Xiaomi Watch 2, které evidentně představují jakousi levnější alternativu k dříve představeným Xiaomi Watch 2 Pro. Provařené detaily přitom nepocházely od žádných insiderů, nýbrž prodejců elektroniky, a to včetně mnoha evropských. Jak jsme dění okolo dosud oficiálně neodhalených hodinek sledovali během předešlých dní, zaregistrovali jsme, že už je dokonce nabízí někteří čeští prodejci.

Xiaomi Watch 2 jsme spatřili hned na několika tuzemských e-shopech. Už nyní se dají pořídit na portálech Patro.cz (4 497 Kč), Onlineshop.cz (4 592 Kč) nebo VMShop.cz (4 940 Kč). V jeden moment hodinky na webu uváděl také obchodník Huramobil.cz (4 679 Kč), který je však už stáhnul.

Na základě dostupných informací lze říct, že se Xiaomi Watch 2 od svého dražšího sourozence v podstatě nijak zásadně neliší. Vypíchnout můžeme absenci 4G modelu nebo designové úpravy (přechod z nerezové oceli k hliníku a odstranění fyzické korunky). I tentokrát každopádně mají 1,43palcový AMOLED displej s rozlišením 466 x 466 pixelů a vcelku výkonný čipset Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1. Zůstává i 65hodinová výdrž a operační systém Wear OS.

Jak se vám Xiaomi Watch 2 líbí po vizuální stránce?

Zdroj: Vlastní

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)