Xiaomi ukázalo v Evropě levný projektor se zajímavými specifikacemi. Má i Netflix certifikaci

xiaomi wanbo tt projektor

Společnost Xiaomi právě odhalila na globálním trhu nový projektor Wanbo TT, který se chlubí solidními specifikacemi a poměrně nízkou cenou, což z něj dělá dostupnou alternativu třeba k levným televizorům.

Wanbo TT od Xiaomi se chlubí svítivostí až 650 ANSI lumenů a životnost firma odhaduje na přibližně 20 000 hodin. Samotný obraz bude mít nativní poměr stran 16:9 a rozlišení Full HD. Lze z něj vykouzlit až 120 palců ze vzdálenosti 3,3 metru. Minimální velikost obrazu je 40 palců ze vzdálenosti 1,1 metru. Potěší podpora HDR10+ a jas až 1000 nitů, pro milovníky Netflixu si firma přichystala certifikaci Widevine L1. Co se týče vnitřností, projektor pohání čipset MediaTek MTK9266 v kombinaci s 1 GB RAM a 8GB úložištěm. To budete plnit především aplikacemi, kterých je dle firmy přes 200.

O základní zvuk se postarají dva 5W reproduktory s podporou Dolby Atmos, avšak lepší zážitek budete mít pochopitelně s nějakým externím zdrojem zvuku. Samozřejmostí je Bluetooth 5.1 pro připojení sluchátek/gamepadu a nechybí ani USB-A, audio jack a HDMI. Výrobce však přesně neupřesnil, o kterou verzi se jedná. Rozměry pak činí 17 x 12 x 17,5 cm a projektor váží 1,7 kg.

Jak již bylo řečeno, cena zůstala poměrně nízko. Z webu Geekbuying jej lze objednat za 308 EUR, což je asi 7 300 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte nad koupí podobného projektoru?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)