TOPlist

Xiaomi Walking Pad: Levný běžecký pás s kompaktními rozměry

xiaomi-walking-pad-chodici-pas

Běžecké pásy nejsou levná záležitost, většinou jde i o poměrné velké přístroje, které se velmi špatně skladují doma. Xiaomi se oba tyto problémy snaží řešit s produktem Walking Pad. Tento miniaturní běžecký pás neboli spíše chodící pás má kompaktní rozměry i nízkou cenu. Zároveň potěší i možnost propojení s telefonem.

Xiaomi Walking Pad je chytrý skládací chodící pás, který není drahý

Běžecké pásy se dají najít hlavně ve fitness centrech. V domácnostech se nejedná o tak běžný přístroj na cvičení, ať už je to kvůli vysoké ceně nebo velkým rozměrům. Pravidelný pohyb má pozitivní vliv nejen na fyzičku, ale i duševní zdraví. Ne vždy se ale lidé dokážou dostat k pravidelné aktivitě, ať už je to kvůli sedavému zaměstnaní anebo třeba špatnému počasí. To se ale snaží změnit Xiaomi WalkingPad.

Určený je v první řadě hlavně na chůzi, a to třeba při sledování televize doma, anebo při práci u počítače. Chodící pásy byly vytvořeny k tomu, aby lide se sedavým zaměstnáním měli pohyb. Díky kompaktním rozměrům se dají pásy využívat i třeba v kancelářích. Hlavně v zahraničí se jedná o trend, podobně jako například před lety práce na počítači ve stoje.

Xiaomi WalkingPad se oproti jiným trenažerům jako jsou ty od Insportline, Acra nebo třeba Kettler liší už na první pohled. Nemá žádný složitý přístrojový panel, ale miniaturní displej pro základní informace. Dále si všimnete toho, že chybí možnost držet se za nějakou rukojeť, v podstatě jde opravdu jen o kompaktní pás, který se dá jednoduše složit. Vzhledem k tomu, že nemá žádný ovládací panel, musí se využít buď dálkové ovládání, anebo chytrý telefon.

https://www.youtube.com/watch?v=bBK0HFLOVvM

Xiaomi Walking Pad má v sobě Bluetooth. Po propojení můžete v aplikaci WalkingPad nejen ovládat samotný trenažer, ale prohlížet si také statistiky a záznamy běhu nebo chůze. Zároveň jej ale můžete připojit do chytré domácnosti Xiaomi a využívat k ovládání aplikaci Mi Home. Například se dají zobrazovat aktuální údaje z cvičení na televizi. Walking Pad se zařazuje mezi motorové pásy. Rozsah rychlosti Xiaomi Mijia WalkingPad je od 0,5 do 6 kilometrů za hodinu. Přesné rozměry jsou 120 x 41,5 cm a váží 28 kilogramů. Maximální nosnost je 90 kilogramů. Cena tohoto pásu je v Číně 1 699 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 6 700 Kč. Dostupnost v Evropě nebyla v tuto chvíli potvrzena. V jednu chvíli se dokonce pás objevil na Kickstarteru, nicméně kampaň byla zrušena.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Přemýšleli jste někdy o pořízení podobného pásu?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)