Xiaomi představilo levnou vysílačku s barevným displejem a slušnou výdrží

xiaomi walkie talkie 2s

Není to tak dávno, co jsme vám přinesli recenzi na vysílačky od Xiaomi a nyní čínská firma vydala další generaci s označením Xiaomi Walkie Talkie 2S. Ta nabízí hned několik novinek a v neposlední řadě také delší výdrž. V pohotovostním režimu vydrží až 120 hodin a nabíjí se přes USB-C.

Xiaomi Walkie Talkie 2S nabízí oproti předchůdci o něco tenčí tělo a jsou potexturovány tak, aby se lépe držely v ruce. Váží navíc pouze 130 gramů. Přední straně dominuje 1,7palcový barevný displej, což je také novinka. Nechybí samozřejmě ani certifikace IP54, ačkoliv bychom si u produktu, který budete využívat hlavně venku dokázali představit IP68. Každá z vysílaček se chlubí 36mm reproduktorem, avšak nechybí ani audio jack pro připojení sluchátek. Z nich můžete poslouchat třeba i FM rádio.

xiaomi walkie talkie 2s vysílačky

Vysílačky podporují až 80 vlastních kanálů, přičemž frekvenci každého z nich si můžete nastavit samostatně. O této problematice se dozvíte v již zmiňované recenzi. Celkový výkon činí 4 W. Cena byla stanovena na 299 CNY, což je asi 970 korun bez daně.

Kdy jste naposledy použili vysílačku?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)