Nová vysílačka Xiaomi Walkie-Talkie 1S má FM rádio, určování polohy a zajímavou cenu

xiaomi walkie-talkie 1s

V Číně se objevil zajímavý produkt od Xiaomi. A to vysílačka s názvem Walkie-Talkie 1S. Některým se může zdát tento název povědomý, nejedná se totiž o první vysílačku od této čínské společnosti. Novinka s názvem Walkie-Talkie 1S má však několik zajímavostí v čele s podporou GPS.

Vysílačka Xiaomi Walkie-Talkie 1S má oproti předchůdci vylepšený design i funkce

V první řadě si všimnete toho, že novinka je o 41 procent tenčí a 43 procent lehčí než předchůdce. Menší tělo vysílačky znamená i menší kapacitu baterie, Walkie-Talkie 1S má 2 100 mAh baterii oproti 2 600 mAh v první generaci. I tak ale ve standby režimu vydrží až pět dní, pokud byste vysílačku využívali bez zastavení, tak na jedno nabití vydrží být 16 hodin aktivní. Frekvenční rozsah této vysílačky je od 300 Hz do 1 kHz a dosah je až 5 kilometrů.

Předělal se hlasitý reproduktor, který nyní uživatelům poskytuje kvalitnější a hlasitější příjem zvuku. Maximální hlasitost se zvýšila o 162 procent. Kromě toho vysílačka podporuje i FM rádio, takže můžete poslouchat rádio, pokud zrovna nevyužíváte vysílačku ke komunikaci. K vysílačce se dají připojit 3,5mm sluchátka, využít se dá také bluetooth. Pokud si vysílačku propojíte s mobilní aplikací, tak můžete odesílat i pozici. Cena vysílačky není vysoká, v Číně začíná na částce 249 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 1 000 Kč. Už se dá koupit v zahraničních eshopech, ale za mírně vyšší cenu, což je způsobeno tím, že jde o novinku. Brzy by se měla cena přiblížit té čínské.

Jak se vám líbí Xiaomi Walkie-Talkie 1S?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)