Xiaomi ukončí softwarovou podporu pro starší telefony. Které telefony neobdrží MIUI 11?

xiaomi konec podpory starsi telefony

Xiaomi je známé tím, že dlouho aktualizuje své telefony na nejnovější verze nadstavby MIUI. Každý tok ale ty nejstarší modely ukončí podporu. Nyní čínská společnost oznámila konec softwarové podpory pro celkem sedm telefonů. Mezi nimi například Xiaomi Redmi 4.

Xiaomi ukončí podporu MIUI u starších telefonů

Společnost Xiaomi na fóru oznámila, že končí s podporou u několika starších telefonů. Neuvidíme na nich tak nové funkce, ani nadcházející nadstavbu MIUI 11. Stále by se ale mělo pokračovat v bezpečnostních aktualizacích, každopádně již ne tak často a pravděpodobně i tato podpora se časem zruší. Níže se nachází telefony, které přichází o softwarovou podporou:

Redmi 4A

Dobrou zprávou je to, že Xiaomi Redmi Note 3 a Redmi Note 4 ve verzích se Snapdragon čipsetem, se budou stále podporovat. Obě tyto verze prodávají hlavně v Evropě. U dalších  telefonů to platí pro všechny verze, které se prodávají.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jste spokojeni se softwarovou podporou u Xiaomi zařízení?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)