Xiaomi představilo dvojici nových TV se skvělým poměrem cena/výkon

xiaomi tv s65 s75 cena

Xiaomi právě v Číně rozšířilo svou řadu chytrých televizorů o dva nové modely – Xiaomi TV S65 a Xiaomi TV S75. Oba lákají na skvělý poměr mezi cenou a výkonem a díky 144Hz obnovovací frekvenci padnou do oka nejednomu hráči.

Xiaomi TV S65 a S75 se liší pouze velikostí, jinak mají identické specifikace. Kromě tenkých rámečků můžeme počítat samozřejmě se 4K displejem (3 840 x 2 160 pixelů), 144Hz obnovovací frekvenci a podporu HDR10. Oba modely také podporují variabilní obnovovací frekvenci, což ocení třeba majitelé nových konzolí, ale také automatický režim s nízkou latencí a v neposlední řadě AMD Freesync. Výkon obstarává čtyřjádrový čipset s jádry Cortex-A73 v kombinaci se 3 GB RAM a 32GB interním úložištěm. Systémem je MIUI TV, které je založeno na Androidu, z portové nabídky stojí za zmínku Ethernet, 3x HDMI 2.1 a 2x USB 3.0.

xiaomi tv s65 s75

Zvukový výstup je zajištěn dvěma stereofonními reproduktory, které dokáží produkovat 25W zvuk, samozřejmostí jsou technologie Dolby Atmos a DTS: X. Díky mikrofonům lze ovládat televizor také hlasem. A cena? Tu Xiaomi stanovilo na 3 499 juanů (asi 11 100 korun bez daně) v případě menší 65″ varianty, za větší 75″ verzi si pak žádá 4 499 juanů (asi 14 300 korun bez daně).

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si televizor od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)