Xiaomi láká na novou televizi se 144Hz obnovovací frekvencí a novým čipem

xiaomi tv s

Společnost Xiaomi chystá už na 22. března představení nového televizoru z řady Xiaomi TV S. V tuto chvíli čínský gigant sdílel upoutávku na svou sociální síť Weibo, na které si lze všimnout několika klíčových podrobností. Nutno však dodat, že se v tuto chvíli novinky dočkají pouze uživatelé v Číně.

V útrobách Xiaomi TV S má tikat čipset MediaTek MT9653, který ani není uveden na oficiálním webu výrobce. To naznačuje, že by mohlo jít o zcela nový čtyřjádrový čip, který bude patrně nejčastěji používán právě v televizorech. Počítat můžeme také s až 144Hz obnovovací frekvencí, takže si na své přijdou i hráči (nejen) kompetitivních her. Všimnout si lze rovněž kovového rámečku. Na další podrobnosti si bohužel budeme muset počkat do středy.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s televizory od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)