Xiaomi brzy představí telefon se 120W nabíjením

xiaomi rychlé nabíjení

V posledních týdnech jakoby se se 100+ W nabíjením roztrhl pytel. Spousta velkých výrobců chce dosáhnout co nejrychlejšího nabíjení a mezi ně nově patří i čínský gigant. Zatím blíže nespecifikovaný telefon Xiaomi s 5G a 120W nabíjením byl totiž certifikován na čínském úřadě CCC.

Zařízení se označuje jako M2007J1SC a této rychlosti dosáhne pomocí nabíječky, která je označována jako MDY-12-ED. Zatím nemáme další informace o tomto telefonu. Pouze víme, že bude podporovat 5G sítě, takže v něm bude pravděpodobně tikat některý z čipsetů Snapdragon 765 či 865. Xiaomi je tak v pořadí již čtvrtou společností, která brzy představí telefon s ultrarychlým nabíjením.

xiaomi telefon se 120w nabíjením

Ještě před ním se rychlým nabíjením pochlubilo iQOO, Oppo a Realme. Lenovo navíc brzy oficiálně představí svůj herní telefon Legion, který má mít 90W nabíjení, což se při současném trendu může zdát jako pomalé, ale tak tomu rozhodně nebude.

Těšíte se na Xiaomi telefon se 120W nabíjením?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)