Xiaomi představilo stolní lampu, svítilnu a powerbanku v jednom zařízení

xiaomi stolni lampa svitilna powerbanka

Xiaomi právě představilo multifunkční zařízení, které se dá využít jako stolní lampa, svítilna či powerbanka. Podobných úprav powerbank jsme u Xiaomi mohli vidět několik. Nedávno například společnost představila powerbanku s možností ohřevu rukou, poměrně běžné už jsou i powerbanky, které nabízí bezdrátové nabíjení.

Nová Xiaomi stolní lampa je hodně netradiční

Podle oficiálních zdrojů se jedná hlavně o kompaktní stolní lampu. Svědčí o tom i senzory. Ten první detekuje okolní osvětlení a upravuje svítivost. Druhý senzor dokáže detekovat pohyb, u lampy se tak dá aktivovat automatické vypínání/zapínání podle toho, jestli je někdo poblíž. Přítomnost člověka detekuje až do vzdáleností tří metrů.

Uvnitř se nachází baterie o kapacitě 2 600 mAh, v případě nouze se dá zařízení využít i jako powerbanka například k nabíjení telefonu. Jako stolní lampa se dá zavěsit zeď nebo položit na stůl, zatímco bude připojena do elektrické sítě. Díky vestavěné baterii se dá využít i jako klasická svítilna. Cena v Číně je za tuto lampu 119 CNY, v přepočtu s DPH cca 475 Kč.

Jak se vám líbí tato Xiaomi stolní lampa?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)