Nová Xiaomi powerbanka vypadá jako rádio a poslouží i jako ohřívač rukou

xiaomi powerbanka ohrivac rukou

Xiaomi pokračuje v “chrlení” nových a nových produktů, tentokrát je to malá powerbanka, která připomíná retro rádio. Navíc má jednu zajímavou funkci, může fungovat jako přenosný ohřívač rukou, což se hodí obzvlášť nyní s přicházející zimou. A jak už je u Xiaomi zvykem, cena tohoto produktu není vysoká. Prodávat se začíná za částku 138 CNY, v přepočtu s DPH cca 555 Kč.

Xiaomi powerbanka má kapacitu 5 000 mAh

Ohřívač je na obou stranách a pokud je aktivní, udržuje teplotu 52 stupňů Celsia. Tělo powerbanky je navíc vyrobeno z hliníku, což pomáhá při ohřívání rukou. Pokud jde o design, powerbanka připomíná malé retro rádio. Všimnout si můžete dvou tlačítek. Tím prvním se aktivuje nabíjení zařízení a zobrazuje se zbývající energie, pokud se podrží druhé tlačítko zhruba 3 sekundy, aktivuje se topení.

Na malém displeji uvidíte postupně stoupající teplotu až do 52 stupňů Celsia. Kapacita je 5 000 mAh, takže poslouží spíše jako nouzový zdroj energie. K dispozici jsou tři barevné kombinace – zelená, růžová a červená.

Jak se vám líbí nápad s ohřevem rukou u této powerbanky?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)