Xiaomi začalo v Evropě prodávat hodně našlapaný soundbar

Xiaomi soundbar 3.1 v Evropě

Ač se to zdá skoro neuvěřitelné, společnost Xiaomi začala v Evropě prodávat kus elektroniky ze segmentu, který ještě nemá na našem kontinentu oficiálně prošlápnutý. Oním produktem je soundbar neboli reproduktor typicky montovaný pod televizor či monitor. Novinka jménem Xiaomi Soundbar 3.1ch byla v Asii poprvé představena již v listopadu loňského roku a nyní oficiálně přichází i na trhy v našich končinách.

Velikostně ani zvukově nejde o žádného drobečka. Rozměry hlavního reproduktoru a bezdrátového subwooferu jsou 86 x 11,5 x 6 cm a 21 x 29,7 x 37 cm a maximální „papírový“ výkon je 450 wattů (ten reálný zatím jasný není). Možnosti konektivity jsou rovněž poutavé. K dispozici je One-Tap NFC pro připojení mobilu, Bluetooth 5.0 a vstupy optický, koaxiální, Aux a USB. Plus HDMI pro příjem i vysílání. Hlavní reproduktor má přitom na sobě hardwarové ovládání a přítomný je také displej.

Xiaomi soundbar 3.1 v Evropě reproduktory

Novinka v Evropě oficiálně figuruje na španělském trhu a zalistovaný už ji má také německý Amazon. Španělská cena tohoto soundbaru je 279 eur, tedy cca 6 800 Kč. Snad už ho můžeme začít vyhlížet i v oficiálním českém e-shopu.

Jaké soundbary jste už vyzkoušeli?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)