Xiaomi láká na nádherný chytrý reproduktor. Má mít “vlajkový” zvuk

xiaomi reproduktor

Už 11. prosince se uskuteční velká tisková konference společnosti Xiaomi, na které budou mít hlavní slovo telefony z řady Xiaomi 13. Kromě nich se ale chystá představení dalších produktů jako jsou chytré hodinky, sluchátka, nebo třeba chytrý reproduktor, na který firma láká prostřednictvím oficiálního prospektu.

Xiaomi Sound Pro se pochlubí nejen parádním vzhledem, ale podle firmy také vlajkovým zvukem. Můžeme se jen dohadovat o tom, co si pod tímto výrokem máme představit, protože dosud není jasné, kolik si bude čínský gigant za reproduktor účtovat. Z plakátu je patrné, že bude mít kulatý tvar, přičemž horní část bude průhledná a podsvícená. Je možné, že bude světlo měnit intenzitu podle rytmu skladby. Reproduktor má vážit 3,08 kg a bude podporovat kodeky jako SBC, AAC a nebude chybět ani audio jack.

Xiaomi-Sound-Pro

V tuto chvíli nám Xiaomi neposkytlo žádné informace o dostupnosti na globálních trzích. Pokud vás novinky od Xiaomi zajímají, rozhodně nezapomeňte již tuto neděli sledovat náš web.

Jak se vám líbí tento reproduktor od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)