Xiaomi Sound Pro je parádní reprák se solidním zvukem. Zaujme i cenou

xiaomi sound pro reproduktor

Minulý týden společnost Xiaomi lákala na nový reproduktor Xiaomi Sound Pro a na tiskové konferenci jej v neděli konečně představila. Sami jsme byli zvědaví na specifikace a hlavně cenu, tak se na něj pojďme mrknout.

Nový Xiaomi Sound Pro se může pochlubit parádním designem. Jde o válec, který je ve své horní části průhledný. Nechybí mu podsvícení, které se mění v závislosti na aktuálně přehrávané hudbě. Můžeme počítat s podporou kodeku AAC, audio jackem a také podle Xiaomi skvělým zvukem, který bude konkurovat jiným populárním reproduktorům v podobné cenové kategorii.

Xiaomi Sound Pro

Xiaomi Sound Pro

Reproduktor Xiaomi Sound Pro disponuje impedancí 8 ohmů a může pochlubit čistým a transparentním zvukovým projevem. Svůj podíl na tom nese i zakázkově vyrobený subwoofer. Ten dokáže vyprodukovat akustický tlak o síle 91 dB. Vylepšen byl také algoritmus Nightingale, který nyní podporuje další zvukové efekty. Ty můžete měnit v mobilní aplikaci. Samozřejmostí je pak 360stupňový rozsah zvuku. K dostání bude zatím pouze v Číně a to za cenu 999 juanů, což je asi 3 300 korun bez daně.

Jak se vám líbí nový reproduktor od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)