Xiaomi za týden odhalí levnou řadu 4K televizorů

xiaomi smart tv x

Už 30. srpna Xiaomi ukáže televizory řady Xiaomi Smart TV X. Před pár dny vyšel první teaser a nyní nám čínský gigant poodkrývá další specifikace a to včetně variant, které budou v prodeji. Pojďme se na ně tedy mrknout.

Xiaomi Smart TV X bude k dispozici ve velikostech 43, 50 a 55 palců. U všech můžeme počítat s tenkými rámečky a 4K rozlišením. Tato řada má být nástupcem v zahraničí oblíbených modelů Mi TV 5X, která se na trhu objevila přesně před rokem. Kromě 4K rozlišení nabízela také podporou Dolby Vision a HDR10+, takže se dá očekávat, že se stejné standardy objeví i u novinky. Hovoří se také o 40W stereo reproduktorech nebo blíže nespecifikovaném čtyřjádrovém procesoru.

xiaomi smart tv x 4k

Xiaomi Mi TV 5X startovala v Indii na ceně 31 999 rupií, což je asi 10 000 Kč bez daně. Nová generace se bude tedy s největší pravděpodobností držet podobných cen. Pokud byste měli o televizor zájem, nezbývá než sledovat situaci na zahraničních e-shopech. Šance, že se objeví i v Evropě je totiž poměrně malá.

Koupili byste si televizor od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)