TOPlist

Parádní chytrý LED pásek Xiaomi míří do Evropy. Ocení ho nejen hráči

xiaomi led pásek

Společnost Xiaomi právě představila v Evropě chytrý LED pásek, který vyniká nejen svým svícením, ale také možnostmi synchronizace s ostatními produkty či kompatibilitou s Google Home.

Xiaomi Smart Lightstrip Pro se chlubí 60 LED diodami na 1 metr. Firma dodává, že díky matnému materiálu je schopen šířit světlo rovnoměrněji. Pásek můžete navíc synchronizovat s hudbou díky vestavěnému mikrofonu v ovladači, který je součástí balení. Na domácí večírky jako dělané. Jestliže máte zájem si pásek vystavit třeba ve vaší herní místnosti a máte podporované periferie firem ASUS či Razer, můžete si díky softwaru Razer Chroma RGB či ASUS Aura Sync synchronizovat pásek s obrazem vašeho monitoru.

Kromě Google Home můžete samozřejmě využít také aplikaci Xiaomi Home, kde oceníte široké možnosti přizpůsobení. Pásek je 2 metry dlouhý, avšak k němu můžete dokoupit další sadu, která vám přidá další 1 metr. V tuto chvíli se novinka prodává v Německu a to za cenu 99 EUR, což je asi 2 300 korun.

Jak řešíte chytré osvětlení doma vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)