Chytrý kuchyňský robot od Xiaomi míří do Česka! Umí snad úplně všechno

xiaomi kuchyňský robot
  • Xiaomi začalo v Česku prodávat kuchyňského robota
  • Xiaomi Smart Cooking Robot využívá více než 35 různých metod vaření
  • Na 8palcovém LCD displeji si můžete vybrat ze dvou stovek receptů

Společnost Xiaomi představuje během roku desítky nových produktů pod svými podznačkami, jako je třeba Mijia. Jedním z nich je také kuchyňský robot Xiaomi Mijia Cooking Robot. Ten nyní zamířil pod názvem Xiaomi Smart Cooking Robot i do České republiky. Tento kuchyňský pomocník, založený na nejnovějších algoritmech a technologii, přináší do vaší kuchyně širokou škálu možností a vychytávek, které vám umožní připravit kvalitní jídlo s minimálním úsilím.

Xiaomi Smart Cooking Robot je v prodeji v Česku

Xiaomi Smart Cooking Robot je vybaven 8palcovým LCD displejem, který umožňuje snadné ovládání a navigaci. Můžete si na něm nechat zobrazit nejrůznější recepty, nabízí jich více než 200. A jak to vlastně celé funguje? Díky více než 35 různým metodám vaření můžete připravit širokou škálu pokrmů, od dušených po grilované. Můžete ho využít jako pomalý hrnec, rýžovar, mlýnek, šlehač, mixér, kávovar, mixér, polévkovar, fritézu a zastoupit tak hromadu jednoúčelových zařízení.

Automatizované vaření?

Robot je vybaven rovněž inteligentním algoritmem Cooking loT, který dokáže přesně vypočítat optimální teplotu, dobu vaření a rychlost míchání pro každý pokrm. To znamená, že nemusíte nic složitě nastavovat ani neustále sledovat, jak se jídlo vaří. Díky indukčnímu ohřevu 3D nabízí Xiaomi Smart Cooking Robot nejen rychlejší vaření, ale také lepší rozložení tepla a minimalizaci kuchyňského kouře. S 3vrstvou kompozitní strukturou hlavního hrnce dosáhnete rovnoměrného ohřevu, teplota může dosáhnout až na 180 °C. Součástí tohoto přístroje je také váha, která umí měřit hmotnost s přesností na 1 gram.

Cooking Ratatouille made simple with XIAMI Mijia Cooking Robot!

Cooking Ratatouille made simple with XIAMI Mijia Cooking Robot!

Dostupnost a česká cena

Xiaomi Smart Cooking Robot je dostupný v České republice za cenu 22 590 Kč, někteří prodejci jej nabízejí o několik stovek levněji. Kupříkladu na Mironetu jej seženete za 22 047 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využili byste tohoto kuchyňského robota?

Zdroj: mi.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)