Xiaomi Smart Band 8 je plynulejší, má 16denní výdrž a připnete ho na botu

xiaomi smart band 8 pro
  • Xiaomi Smart Band 8 byl představen v Číně již v dubnu, nyní míří do Evropy
  • Má vylepšený displej, ale také lepší čip a až 16denní výdrž baterie 
  • V Česku vyjde na 1 099 Kč

Posledním produktem, který se objevil na dnešní tiskové konferenci v Berlíně byla 8. generace náramku Xiaomi Smart Band, která přináší řadu novinek, včetně nového režimu Pebble Mode, díky němuž si lze řemínek připevnit k přezce boty a sledovat přesnější údaje o běhu. Firma ho v Číně představila už v dubnu, ale do Evropy se dostává až nyní.

Díky vodotěsnosti do 5 ATM můžete s náramkem klidně do bazénu, přední straně dominuje 1,62palcový AMOLED panel se sklem Gorilla Glass 3. K dispozici je více než 200 přednastavených ciferníků, plynulost zajistí 60Hz obnovovací frekvence a konečně jsme se dočkali také automatické regulace jasu.

Xiaomi Smart Band 8 nabízí více než 150 sportovních režimů, stejně jako hodinky Watch 2 Pro se systémem Wear OS. Stejně jako u minulé generace můžeme počítat s celodenní monitorováním SpO2 a srdečního tepu, monitorováním spánku, měřením krevního tlaku a nově i záznamem a předpovědí menstruačního cyklu.

Xiaomi Mi Band 8 Review: Even play games on it?!

Xiaomi Mi Band 8 Review: Even play games on it?!

Díky nejnovější čipové sadě Apollo 4 Blue Lite by měl Xiaomi Smart Band 8 běžet jako po másle, baterie s kapacitou 190 mAh zajistí až 16 dní výdrže na jedno nabití, díky rychlejšímu nabíjení jej navíc dobijete z 0 na 100 % za hodinu.

Xiaomi na konferenci hovořilo o kovové textuře NVCM, na výběr bude z černé a zlaté verze s různými řemínky, chybět nebude dokonce ani nerezová ocel vhodná pro společenské události. Xiaomi Smart Band 8 bude v Česku k dispozici za cenu 1 099 korun.

Máte zkušenosti s náramky od Xiaomi?

Zdroj: tisková konference, tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)