Xiaomi představilo nové chytré brýle. Můžete z nich volat i poslouchat hudbu

xiaomi mijia audio glasses
  • Xiaomi představilo nové audio brýle
  • Mají dvojici mikrofonů, takže z nich můžete i volat
  • Cena je nastavena na 799 juanů, což je asi 2 500 korun bez daně

Společnost Xiaomi právě představila nové chytré audio brýle Mijia, které jsou k dispozici v rámci crowdfundingu a budou nabízeny v období od 12. do 26. dubna. Cena je stanovena na 799 juanů, což je asi 2 500 korun bez daně.

Brýle jsou navrženy s důrazem na ergonomii a styl. Jejich hmotnost pouze 38,1 g je příjemná pro každodenní nošení a disponují několika funkcemi, které zajišťují kvalitní zvuk i komfort. Brýle mají také dvojitou ochranou proti úniku zvuku a algoritmus, který vytvoří prostorový zvuk.

xiaomi mijia audio glasses

Xiaomi Mijia Smart Audio Glasses jsou vybaveny 2 mikrofony, které umí potlačit šum při volání, k čemuž využívají umělou inteligenci. Na jedno nabití vydrží až 10 hodin při poslouchání hudby a 7 hodin při telefonování. Na každé straně je 30 mm dlouhá dotyková plocha, díky níž můžete přepínat skladby, přijímat hovory, nebo probudit hlasového asistenta. Samozřejmostí je odolnost proti vodě a prachu. Jak již bylo řečeno, brýle jsou v tuto chvíli dostupné jen v Číně, ale dá se očekávat, že se během pár týdnů objeví i na Aliexpressu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Používali byste podobné brýle?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)