TOPlist

Sluchátka, jaká Xiaomi ještě nikdy nevydalo! Tenhle zvláštní typ může být pohodlnější

Xiaomi otevřená sluchátka
  • V Číně se zítra představí nové produkty od Xiaomi
  • Kromě tabletu a lákavého mobilu dorazí i unikátní sluchátka
  • Mají otevřenou konstrukci, která by měla být pohodlnější

Xiaomi už zítra rozšíří své bohaté portfolio produktů o nová zařízení. Čínští spotřebitelé si budou moct pořídit například telefon Redmi Turbo 3, nabízející vysoký výkon v designově velmi povedeném těle, anebo tablet Redmi Pad Pro, který by se do Česka teoreticky mohl dostat pod křídly společnosti POCO. Představí se i nová sluchátka.

Čínský kolos Xiaomi je na poli bezdrátových sluchátek ostříleným hráčem, populární jsou zejména jeho levnější modely vydané v rámci značky Redmi. Nyní se ale patrně chystá uvést sluchátka s konstrukcí, k jejímuž použití se ještě nikdy předtím neuchýlil. Přestože mohou vypadat zvláštně, v uších nejspíš budou pohodlnější než klasické špunty.

Xiaomi hodlá na pulty obchodů vyslat takzvaná otevřená sluchátka, která zdánlivě budou využívat podobného mechanismu jako kousky typu BOSE Ultra Open Earbuds (byť téměř určitě nabídnou horší výbavu). V praxi to tedy znamená, že se uchytí na ucho zezadu a přímo v něm se bude nacházet pouze malá část sluchátek, takže nebudou příliš tlačit.

Xiaomi otevřená sluchátka

Sluchátka, jejichž název zatím neznáme, budou k dispozici v černé a krémové variantě. Dodávána budou se stejnobarevnou krabičkou podlouhlého oválného tvaru, na jejímž těle nalezneme LED indikátor nabíjení.

Konkrétních detailů je v současné době velice málo. Specifikace dosud odhaleny nebyly a jediné, co se kromě designu zatím zdá být zřejmé, je, že zvuk bude veden vzduchem, nikoliv přes kost. I tohle ale musíme brát s rezervou, jelikož Xiaomi na platformě Weibo žádné bližší podrobnosti neprozradilo. Zda se sluchátka podívají do zemí mimo Čínu, je další otázka, na kterou aktuálně neznáme odpověď.

Jakou máte zkušenost se sluchátky Xiaomi?

Zdroj: Weibo, Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)