TOPlist

Xiaomi aktualizovalo seznam telefonů, které obdrží Android 9 Pie

aktualizaci na Android 9

Nedávno jsme informovali o seznamu telefonů od Xiaomi, které obdrží aktualizaci na Android 9 Pie. Nyní čínská společnost tento seznam aktualizovala. Známe i přibližné datum vydání.

Xiaomi aktualizuje další telefony na Android 9 Pie

Dva telefony Xiaomi Redmi Note 5 a Redmi S2 obdrží betaverzi aktualizace do konce tohoto měsíce. Ve druhém čtvrtletí (duben až červen) se dočkají betaverze aktualizace i majitelé telefonů Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi Mi 6, Xiaomi Redmi 6, Xiaomi Redmi 6A a Xiaomi Mi Note 3. Stabilní verze bude dostupná brzy po vydání betaverze a vychytání bugů a chyb.

xiaomi aktualizace seznam

Jedná se o aktualizaci na Android 9 Pie. Ta je odlišná od aktualizací na nadstavbu MIUI. Telefony výše obdrží i chystanou nadstavbu MIUI 11, která vyjde přibližně na podzim 2019. A právě masivní nadstavba je jeden z důvodů, proč Xiaomi vůbec nespěchá s aktualizacemi no nové verze systému a patří mezi nejpomalejší výrobce.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Stačí vám u Xiaomi aktualizace nadstavby, nebo byste rádi viděli zrychlení aktualizací na nový Android?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)