Xiaomi se daří: Letos společnost prodala už přes 100 miliónů telefonů

Xiaomi se daří: letos prodalo už přes 100 miliónů telefonů

Na začátku letošního roku si vedení Xiaomi stanovilo, že chce letos překonat hranici 100 miliónů prodaných telefonů. Xiaomi se daří, protože spoluzakladatel společnosti Lei Jun prozradil, že společnost nastavenou hranici pohodlně překročila.

Xiaomi stále rychle roste

Xiaomi stomiliónovou hranici prodaných telefonů překonalo 26. října 2018. Tedy o celé dva měsíce dříve, než se původně odhadovalo. Za překonání odhadu stojí hlavně silný růst na lokálním čínském trhu. Xiaomi prý na něm rostlo ze všech firem z oboru nejrychleji. Není se čemu divit, protože čínský výrobce letos představil spoustu povedených telefonů jako Xiaomi Mi 8, které doplnil o zajímavé novinky jako Pocophone F1 nebo sérii herních telefonů Black Shark.

Xiaomi Mi 8 – první pohled – SvetAndroida.cz

Xiaomi Mi 8 - první pohled - SvetAndroida.cz

Naše video s populárním Xiaomi Mi 8

Lei Jun zprávu oznámil v Zhong Guan Cun Science Park, kde společnost Xiaomi v roce 2010 založil. V Číně se tomuto místu příznačně přezdívá „čínské Silicon Valley“ a je jedním z center čínských, technologických společností. Lei Jun ve svém projevu vyslovil přání, aby „Xiaomi vytrvalo v tempu nastolených inovacích a udrželo kvalitu svých produktů i v budoucnu“. My osobně v to doufáme také, protože se velice se těšíme na Xiaomi Mi Mix 3.

Vlastnili jste nějaký telefon Xiaomi? Jaké máte s touto značkou zkušenosti?

Zdroj: gsmarena.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek