Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+ vysaje, vytře a sám se vyčistí

xiaomi robotický vysavač

Kromě mobilních telefonů řady Xiaomi 12T, televizorů řady Q2 a náramku Mi Smart Band 7 Pro uvedla společnost Xiaomi také robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+, který nabízí hromadu funkcí, vysoký výkon a samozřejmě také možnost propojení s telefonem prostřednictvím aplikace Xiaomi Home App. Propojit jej můžete ale také s aplikací Google Home.

Xiaomi Robot Vacuum X10+ představen pro Evropu

Xiaomi Robot Vacuum X10+ je robotický vysavač poskytující výkon až 4000 Pa. Rotují pod něm dvě speciální podložky, které mohou provádět tlakové mopování a odstranit tak odolné skvrny na podlaze. Systém S-Cross AITM zajišťuje vyhýbání se překážkám a nechybí množnost oskenování celého domu. Stroj rovněž dokáže detekovat koberce, na základě čehož se zvedne. Součástí balení je samozřejmě také dokovací stanice s automatickým vyprazdňováním, která umí rovněž doplnit nádrž na vodu a vyčistit podložky. Vy se tedy v podstatě nemusíte o nic starat a koš stačí jednou za čas vyprázdnit.

Baterie s kapacitou 5200 mAh je schopna uklízet až 2 hodiny na jedno nabití. Certifikace TÜV Rheinland zajišťuje ochranu soukromí, pokud byste měli pocit, že vás vysavač sleduje. K dispozici bude za cenu 899 eur, což je asi 22 000 korun. Firma si pro zákazníky chystá akci, díky které bude možné získat fritézu Xiaomi Smart Air Fryer 3.5 zdarma.

Jaký vysavač doma používáte?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)