TOPlist

Xiaomi představilo nový chytrý vysavač Roborock S6. Uklízí potichu a rychleji

xiaomi roborock s6 predstaveni

Xiaomi už několik let tvoří chytré vysavače. Nyní společnost představila novou verzi Roborock S6, který se zařazuje na úplný vrchol toho, co Xiaomi nabízí. Jedná se o nástupce oblíbeného Roborock S5.

Xiaomi Roborock S6 je prémiový chytrý vysavač pro nejnáročnější

Po designové stránce se toho moc nezměnilo. Tlačítka jsou nyní více zvýrazněna a zapínací tlačítko už není kulaté. Hlavní změny a novinky jsou uvnitř. V první řadě se dostalo na novou verzi systému. Nová funkce je možnost permanentního ukládání dat z jednotlivých místností. Toho vysavač využívá i pro možnost nastavení vysávání pro každou místnost zvlášť. Zároveň bylo zrychleno samotné vysávání o 20 procent.

V porovnání s předchozím Roborock S5 novinka vydává o padesát procent menší hluk. Nechybí ani možnost použití vysavače jako mop, nově se dá vybrat ze dvou režimů. Baterie má kapacitu 5 200 mAH, vydrží na jedno nabití cca 150 minut vysávání, samozřejmostí je automaticky návrat do nabíjecí stanice. Nádoba pro odpad má 500 ml, nádoba pro vodu pak 140 ml. Potěší podpora chytrých asistentů, včetně Asistenta Google nebo Alexy od Amazonu. Cena tohoto vysavače je 2600 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 10 500 Kč. Cena v Evropě se dá očekávat kolem částky 14 tisíc Kč.

Roborock S6 | Bring Home Smarter

Roborock S6 | Bring Home Smarter

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Vlastníte chytrý vysavač od Xiaomi? Jste s ním spokojení?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)