Odstartovaly objednávky na Xiaomi reproduktor s bezdrátovou nabíječkou

Xiaomi reproduktor s bezdrátovou nabíječkou

Společně s novými telefony Mi 10 a Mi 10 Pro představilo čínské Xiaomi i řadu velmi zajímavých příslušenství. Patří mezi ně i elegantní reproduktor, který v sobě spojuje zařízení pro přehrávání zvuku a současně bezdrátovou nabíječku. Po zvukové stránce poslouží Bluetooth 5.0 či NFC. Po stránce nabíjecí pak 30W bezdrátový výkon, což je přímo stvořené pro doplňování energie pro telefony Mi 10, Mi 10 Pro nebo Mi 9 Pro. Zmíněná hodnota je zaručena právě pro Xiaomi mobily, u ostatních záleží na firmwaru. Díky přítomnosti Qi standardu na něm ale určitě nabijete třeba i Samsung Galaxy S10 nebo iPhone 11. Xiaomi reproduktor s bezdrátovou nabíječkou je aktuálně k dostání od cca 1300 korun.

Zbrusu nový “Xiaomi Wireless Charge Bluetooth Speaker” je nyní k dispozici na třech významných e-shopech AliExpress, BangGood i GearBest. Nejlevněji ho najdete právě teď na AliExpressu. Přední strana reproduktoru má stupínek a 20° sklon, takže na ni můžete telefon pohodlně postavit. V kombinaci s nově představenými telefony Mi 10 se pak dvojice reproduktor + smartphone promění v ambientní stanici. Připomínáme, že se jedná o oficiální produkt Xiaomi. Nikoli o cizí, který firma jen zastřešuje svou značkou.

Využijete Xiaomi reproduktor s bezdrátovou nabíječkou v jednom?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)