Xiaomi láká na nový RedmiBook Pro 2022. Nabídne nejnovější Core i7

xiaomi redmibook pro 2022

Společnost Xiaomi se chystá již ve čtvrtek, 17. března odhalit řadu Xiaomi 12 a další produkty pro globální trh. Kromě této konference se však v Číně ve stejné datum odehraje ještě jedna, na které budou uvedeny novinky od Redmi. Kromě očekávané řady Redmi K50 má dorazit také nový notebook RedmiBook Pro 2022.

RedmiBook Pro 2022 bude představen již ve čtvrtek

Laptop RedmiBook Pro 2022 byl nyní spatřen v benchmarku Geekbench, díky čemuž jsme se dozvěděli poměrně podstatnou informaci. Pod kapotou nového stroje má totiž tikat procesor Intel Core i7-12650H. Půjde tedy o poslední 12. generaci čipů od Intelu. Tento konkrétní model nabízí hned 10 jader, přičemž 6 z nich je výkonných, 4 úsporná. V případě potřeby dokáže zvýšit frekvenci až na 4,7 GHz. V testu na jedno jádro si notebook vysloužil skóre 1800 bodů, ve vícejádrovém testu pak dosáhl na 11 872 bodů.

RedmiBook Pro 2022

Zatím není jasné, zda se zákazníci konečně dočkají možnosti přidat si do notebooku dedikovanou grafickou kartu, což by se v kombinaci s tímto procesorem přímo nabízelo.

Koupili byste si notebook Xiaomi/Redmi?

Zdroj: MyFixGuide

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)