Xiaomi se vytáhlo s hodinkami Redmi Watch 3 Lite. Mají kvalitní displej a připomínají Apple Watch

redmi watch 3 lite
  • Xiaomi představilo nové hodinky Redmi Watch 3 Lite
  • Zaujmou kvalitním displejem i podporou hovorů
  • Na jedno nabití vydrží až 12 dní

Společnost Xiaomi překvapila své fanoušky novým přírůstkem do rodiny chytrých hodinek. Na oficiálních stránkách Xiaomi Mall se objevily chytré hodinky Redmi Watch 3 Lite, které nedávno obdržely certifikaci IMDA a SIRIM a přestože o nich čínská firma nemluví to vypadá, že je skutečně představila.

Redmi Watch 3 Lite, které se označují také jako Watch 3 Youth Edition, disponují 1,83palcovým AMOLED displejem s maximálním jasem 450 nitů. Jde tedy o větší panel, než u klasických Redmi Watch 3, které se objevily na trhu v březnu. Ty mají 1,75palcový displej. Samozřejmě si můžete přizpůsobit také ciferníky, na výběr je jich přes dvě stovky.

Co se zdravotních funkcí týče, Redmi Watch 3 Lite podporují nepřetržité monitorování SpO2, monitorování srdečního tepu a spánku, sportovci pak ocení více než 100 sportovních režimů. Zaujme také podpora Bluetooth volání či 5ATM vodotěsnost. Podporují také platby skrz WeChat a Alipay, v tuto chvíli bohužel nevíme, zda se dočkáme i nějakého evropského standardu. Na jedno nabití vydrží až 12 dní. Čínský gigant si pro sebe nechal i cenu, ale vzhledem k tomu, že klasické Redmi Watch 3 vychází na 2 190 korun se dá očekávat, že bude cena ještě o něco nižší.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si hodinky od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)