Xiaomi Redmi Watch 2 Lite: Nové levné hodinky na trhu v ČR

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite ČR

Společnost Xiaomi oficiálně uvádí na tuzemský trh nový model chytrých hodinek. Do ČR zamířily Redmi Watch 2 Lite, tedy odlehčená verze dříve prodávané varianty Redmi Watch 2. Jejich doporučená cena je 1 599 Kč a nabídnou mimo jiné až desetidenní výdrž, což je o den více než oficiálně zvládne právě zmíněný předchůdce. Mezi další parametry patří například 1,55″ TFT LCD displej s výběrem více než stovky různých ciferníků.

Pro aktivní uživatele je k dispozici více než 100 pohybových režimů, z nichž je 17 profesionálních. Nechybí třeba HIIT nebo jóga a také automatické spuštění záznamu chůze či běhu. Z analytických funkcí nabídnou Redmi Watch 2 Lite měření kvality spánku, množství stresu a také kontrolu okysličení krve (SpO2).

Nové Redmi smart watch pomohou také s nácvikem uklidňujícího dýchání i se záznamem menstruačního cyklu. Díky standardu 5ATM jsou hodinky vhodné i pro plavání nebo sportování v deštivém počasí. V ČR se bude novinka prodávat v černé barvě.

Jaké máte běžně nároky na chytré hodinky?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)