TOPlist

Xiaomi v Česku zlevnilo Redmi Smart Band Pro. Koupíte ho za pár korun

xiaomi redmi smart band pro sleva

Společnost Xiaomi nedávno představila náramky Mi Band 7 a Mi Band 7 Pro, ovšem v nabídce má také zajímavý Redmi Smart Band Pro, který byl představen na podzim minulého roku. Jde přitom o stále velice schopné zařízení, které je navíc nyní v zajímavé slevě.

Redmi Smart Band Pro je v českých e-shopech ve slevě

Redmi Smart Band Pro se chlubí 1,47palcovým AMOLED panelem s rozlišením 368 x 194 pixelů. Chrání jej 2,5D tvrzené sklo a na rozdíl od Mi Bandu 7 disponuje také senzorem pro automatický jas. Na výběr pak z více než 50 různých ciferníků. Z funkcí stojí za zmínku monitorování srdečního tepu či sledování hladiny kyslíku v krvi.

Xiaomi Redmi Smart Band Pro Review: A Great Value Fitness Tracker

Xiaomi Redmi Smart Band Pro Review: A Great Value Fitness Tracker

Sportovcům může přijít vhod více než 110 sportovních režimů s tím, že 15 z nich dokáže náramek detekovat automaticky. Na jedno nabití vydrží až 14 dní a potěší také vodotěsnost do 50 metrů. Původně stál náramek 1190 Kč, ovšem nyní je v akci za poměrně lákavých 690 Kč a to na většině českých e-shopů. Pokud tedy přemýšlíte o chytrém náramku, za podobnou cenu jde o zajímavý nákup.

Jaký máte názor na náramky od Xiaomi?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)