Další super tablet od Xiaomi. Redmi Pad má 90Hz displej a fajn cenu

Xiaomi Redmi Pad ČR cena parametry

Společnost Xiaomi před pár hodinami oficiálně uvedla na evropské trhy několik zajímavých zařízení. Kromě vlajkových telefonů řady Xiaomi 12T, náramku Smart Band 7 Pro, televizorů Q1 či dvou vysavačů se jedná také o tablet Redmi Pad. Po nedávném úspěchu modelu Xiaomi Pad 5 čínská firma vyrukovala s novinkou i v rámci své dceřiné značky. Tablet láká například na téměř jedenáctipalcový 90Hz 2K displej, jednolité celokovové tělo, čtveřici reproduktorů, 8 000mAh baterii s 18W nabíjením nebo procesor MediaTek Helio G99.

“Redmi Pad je prvním tabletem na světě, který získal certifikaci SGS pro nízkou únavu zraku. Kromě toho má akreditaci TÜV Rheinland s certifikací pro nízkou hladinu osvětlení, takže vaše oči jsou dobře chráněny a vy se cítíte pohodlněji i při náročném sledování. Díky 8MP 105° ultraširokoúhlému přednímu fotoaparátu a technologii FocusFrame6 je zařízení dokonale kalibrováno pro skupinové videohovory, aby nikdo nezůstal stranou,” vyzdvihlo Xiaomi v rámci prezentace.

Xiaomi Launch October 2022

Xiaomi Launch October 2022

Xiaomi Redmi Pad je k dispozici ve dvou paměťových a třech barevných verzích. U varianty 3 GB + 64 GB byla stanovena doporučená cena 5 999 Kč, verze se 4 GB + 128 GB vyjde na 6 499 Kč. Představení tabletu je v přiloženém videu od času 1:25:15.

Jaký jiný tablet za tuto cenu byste doporučili?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)