Na trh přichází nový Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve verzi s 256 GB pamětí

Xiaomi Redmi Note 8 ve verzi s 256 GB

Čínský výrobce Xiaomi brzy uvede na trh další verzi svého přístroje Redmi Note 8 Pro. Jestli očekáváte nějakou revoluci v designu, barvách nebo funkcích, tak to v plánu není. Novinkou bude pouze rozšíření interní paměti. V srpnu vstoupil v domácí Číně na trh osmý Note s parametry 8 GB RAM a 128 GB ROM, který je u nás v prodeji od cca šesti tisíc korun. Čínský výrobce dnes zveřejnil informaci, že se chystá Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve verzi s 256 GB pamětí, tedy s dvojnásobným úložným prostorem. V Číně už v prodeji je, na Evropský trh mu to asi bude chvilku trvat.

Xiaomi Redmi Note 8 ve verzi s 256 GB banner

Ostatní parametry přístroje zůstanou stejné. To platí také o nabízených barevných variantách. Zůstane u Jade Green, Fritillaria White a Electro-optic Ash. Kapacitně naboostovaný Note 8 Pro stojí v Číně o pouhých 100 Yuanů více (1 899) než model s pamětí 128 GB (1 799). U nás by to v přepočtu představovalo cenovku cca 6 230 korun, což je za nás parádní zpráva. Uvidíme, jakou cenu čeští distributoři nasadí. Uvedení Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve verzi s 256 GB by jistě mohlo nalomit nerozhodnuté zákazníky, kteří o značce uvažují.

Jakou kapacitu paměti máte ve vašem telefonu?

Zdroj: pfdroid

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)