Sbohem. Čtyřem Redmi mobilům oficiálně končí podpora

Xiaomi Redmi 8A redmi Note 8T končí podpora

Telefony značky Xiaomi můžete kritizovat za různé věci, třeba i za neuspokojivou rychlost aktualizací, nicméně čínská společnost má příjemně zpracovaný přehled zařízení, pro která už dále není zajištěna žádná podpora. Pohledem do oficiálního seznamu tak lze snadno zjistit, které mobily nebo tablety z produkce Xiaomi už nemají standardní cestou nárok na novou verzi Androida či vydávání bezpečnostních záplat. Do tohoto seznamu nyní přibyly čtyři starší Redmi telefony.

Na konci února se ve výpisu zařízení objevily mobily Redmi Note 8, Redmi Note 8T, Redmi 8A Dual a Redmi K30 5G Speed Edition. Některé byly či jsou i na českém trhu. Řada Redmi Note 8 z roku 2020 byla mezi zákazníky velmi oblíbená, neboť v této sérii poprvé přišla se systémem čtyř fotoaparátů a navíc se ještě v době před propuknutím koronavirové pandemie držela o něco příjemnějšího poměru cena vs. výkon. Modely 8 a 8T mají za sebou dva přechody na novější Android.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Měli jste některý z uvedených mobilů?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)