Xiaomi představilo další levný telefon: Tentokrát Redmi Note 5A

levny telefon xiaomi redmi note 5A

Řada telefonů Redmi Note pokračuje ve zběsilém tempu. Xiaomi oznámilo nový model Xiaomi Redmi Note 5A, který nabízí několik vylepšení, hlavně u přední selfie kamerky.

Xiaomi Redmi Note 5A je levný telefon zaměřený na selfie

Nový model od Xiaomi opět nabízí to, na co jsme již od této společnosti zvyklí – dobré zpracování, velkou výdrž baterie a nízkou cenu. Redmi Note 5A má 5,5” velký LCD displej s HD rozlišením. O výkon se stará starší osmijádrový Snapdragon 435. Levnější verze má 2GB RAM a 16GB úložiště. Existují ale i dražší verze s 3/4GB RAM a 32/64 GB úložištěm. Tyto dvě pak mají navíc i čtečku otisků prstů na zadní straně telefonu.

Baterie má kapacitu 3080 mAh. Zadní fotoaparát má pak 13 MPx, nechybí ani LED blesk. Xiaomi hlavně vychvalovalo 16 MPx selfie kamerku se světelnosti f/2.0, která má být v této cenové kategorii výjimečná. Nejlevnější verze se 2GB RAM stojí v Číně 699 juanů, což je v přepočtu bez DPH 2 400 Kč. Dražší verze se 3GB RAM pak vyjde na 899 čínských juanů, v přepočtu tedy zhruba 2 999 Kč bez DPH. Verze se 4GB RAM pak stojí 1 199 juanů, to je v přepočtu bez DPH zhruba 3 900 Kč.

Xiaomi produkty můžete koupit na Beryko.cz.

Překvapil vás další levný model od Xiaomi? Měla by podle vás společnost zpomalit s vydáváním telefonů?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)