Další přírůstek do rodiny Redmi Note 12 nabízí 120Hz panel, audio jack a 108Mpx foťák

redmi note 12 pro 4g

Xiaomi rozšiřuje svou nabídku telefonů řady Redmi Note 12 o nový model Redmi Note 12 Pro 4G, který se nyní představil v Indonésii. Novinka nabízí za příznivou cenu 120Hz AMOLED panel, slušný čip, rychlé nabíjení a v neposlední řadě také 108Mpx fotoaparát. Designově se paradoxně podobá spíše loňské řadě Redmi Note 11.

Přední stranu pokrývá tradiční 6,67palcový Full HD+ AMOLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí a podporou Dolby Vision. Na zadní straně se nachází hlavní 108Mpx fotoaparát, ty ostatní Xiaomi zatím nespecifikovalo, ale předpokládáme, že jde o 8Mpx ultraširoký senzor a dva pomocné 2Mpx snímače. Výdrž dostává v tomto případě na starost 5000mAh baterie s podporou 67W nabíjení. Pod kapotou tiká čipset Qualcomm Snapdragon 732G v kombinaci s 6/8 GB RAM a 128/256GB úložištěm.

Ve své tiskové zprávě čínská firma zmiňuje také stereo reproduktory, přítomnost audio jacku a v neposlední řadě schopnost natáčení 4K videa. Firma si bohužel dostupnost i ceny zatím nechala pro sebe, každopádně hned jak budou oba parametry oficiální, budeme vás o nich informovat.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s telefony Redmi Note?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)