Redmi uzavřelo partnerství s Mercedesem. Mrkněte na tenhle parádní mobil

redmi k50 gaming edition mercedes

Společnost Xiaomi, respektive Redmi oficiálně oznámila spolupráci s automobilovým závodním týmem Mercedes-AMG F1. Bohužel (nebo bohudík?) čínská firma nevstupuje do světa formulí, je to samozřejmě naopak. Vybrané telefony dostanou exkluzivní design, který se bude nést v duchu německé automobilky.

Redmi K50 Gaming Edition přijde v Mercedes edici

Jedním z těch vůbec prvních má být Redmi K50 Gaming Edition, které se na náš trh podívá s největší pravděpodobností pod názvem Poco F4 Pro+. Na představení má pak dojít již 16. února. Už nyní se však můžeme podívat na prospekt, který zobrazuje ikonické barvy či logo Mercedes-AMG na zadní straně. V modulu fotoaparátu pak nalezneme RGB podsvícení, což je poměrně neobvyklé. Každopádně jsme sami zvědaví na to, jak bude vypadat ve skutečnosti.

Redmi K50 Gaming Edition dostane 6,67″ OLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí, čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 nebo 64Mpx hlavním fotoaparátem. Výdrž pak obstará 4700mAh baterie s podporou 120W nabíjení. Bohužel však zatím není jasné, zda se tato edice mobilů bude prodávat v Evropě. Asi bychom si na to nevsadili.

Co na spolupráci říkáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)