Xiaomi Redmi K20 na oficiálním snímku. Známe i další parametry

xiaomi redmi k20 oficialni fotografie

Xiaomi Redmi K20 bude představen 28. května. Už nyní ale čínská společnost na svém účtu na sociální síti zveřejnila snímek, kde můžeme vidět kompletní design zadní strany. Nebude chybět gradientní efekt, zároveň se tímto snímkem potvrdily tři fotoaparáty, o kterých se dříve spekulovalo.

Xiaomi Redmi K20 na prvním oficiálním snímku

Pro Xiaomi trochu nezvykle jsou tři fotoaparáty umístěny uprostřed. Po designové stránce vidíme gradient v červené, která na několika místech přechází do fialové až modré. Záležet bude na úhlu pohledu. Zároveň se na zadní straně nenachází čtečka otisků prstů. Sice může být v rámečku telefonu na boku, nicméně už dříve se spekulovalo o tom, že bude v displeji. Což je pravděpodobnější možnost.

xiaomi redmi k20 design

Hlavní fotoaparát bude mít 48 MPx, jedná se o fotočip Sony IMX586, ten doplní ještě další dva fotoaparáty na zadní straně. Nebude chybět super zpomalené video v 960 FPS, či 4K a 60 FPS. Zajímavé je i informace o dvou různých verzích. Redmi K20 a Redmi K20 Pro. Půjde o podobné rozdělení, které jsme mohli vidět u Xiaomi Mi 9 a Xiaomi Mi 9 SE. Základní verze bude levnější s čipsetem Snapdragon 730, zatímco Pro verze bude mít Snapdragon 855. Obě verze mají mít vysunovací selfie kameru i AMOLED displej.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na Xiaomi Redmi K20?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)