TOPlist

Xiaomi nezastavuje a chystá další levné Redmi! Možná vyjde i v Česku

Xiaomi Redmi A3x
  • Xiaomi před nedávnem vydalo levný telefon Redmi A3
  • Tento měsíc by mu mělo uvést sourozence s podobnými parametry
  • Teoreticky by mohl dorazit i na tuzemský trh

Není to tak dlouho, co Xiaomi na tuzemském trhu uvedlo mimořádně levné Redmi A3 a na indický trh vyslalo jeho napodobeninu POCO C61, o jejímž příchodu do Česka v současné době nemáme žádné informace. Jak nicméně vyplynulo z nedávných objevů, čínský technologický kolos se nehodlá zastavit a připravuje další cenově dostupnou novinku.

Jak informoval server Gizmochina, Xiaomi má v přípravě model Redmi A3x, který by měl opět cílit na méně náročnou sortu uživatelů, jimž uspokojí potřebu komunikovat, brouzdat po internetu a sem tam si něco málo vyfotit. Zařízení podle všeho nese kódová označení 24048RN6CG a 24048RN6CI.

Co se dostupnosti týče, telefon by se měl na pulty obchodů vydat už někdy v tomhle měsíci, přesné datum však prozrazeno nebylo. Víme však, že se bude prodávat v Indii a na globálních trzích, tudíž existuje šance i na vydání u nás v České republice.

xiaomi redmi a3x

Konkrétní specifikace prozatím k dispozici nemáme, ale lze očekávat, že telefon bude velmi podobný klasickému Redmi A3. Pravděpodobně tak opět bude vybaven relativně mizerným čipem, 90Hz displejem se základním rozlišením a jasem a fotoaparáty, jež budou sloužit tak nějak na okrasu. Teoreticky bychom se opět mohli setkat i s 5 000mAh baterií.

Víte o někom, komu by levná novinka od Xiaomi udělala radost?

Zdroj: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)