Do Česka míří levné 4K QLED televizory Xiaomi s Google TV. Mrkněte na ceny

xiaomi televize q2 qled 4k

Společnost Xiaomi nás dnes v Mnichově nalákala hned na několik novinek. Zmínit můžeme mobily řady Xiaomi 12T, ale také náramek Xiaomi Smart Band 7 Pro nebo televizory řady Q2. Ty nabízí slušný poměr mezi cenou a výkonem. Přichází ve třech velikostech a počítat můžeme samozřejmě se systémem Google TV. Pojďme se na ně tedy společně mrknout.

Xiaomi představilo levné QLED 4K televizory

Řada televizorů Xiaomi TV Q2 bude k dostání ve třech velikostech – 50, 55 a 65 palců. Všechny tři se mohou pochlubit 4K rozlišením a technologií QLED. Nechybí podpora Dolby Vision IQ, která optimalizuje kvalitu obrazu podle žánru a okolních podmínek. Potěší rovněž 30W stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos.

Xiaomi TV Q2 ceny:

  • Xiaomi TV Q2 50″ – 599 EUR (asi 14 700 korun)
  • Xiaomi TV Q2 55″ – 699 EUR (asi 17 200 korun)
  • Xiaomi TV Q2 65″ – 899 EUR (asi 22 000 korun)

Xiaomi Launch October 2022

Xiaomi Launch October 2022

Na konferenci bohužel nepadlo slovo o hardwaru, ovšem systémem je oblíbený Google TV, na který jste schopni dostat veškeré aplikace od Netflixu přes HBO Max až po Kodi. Samozřejmostí je také podpora Google Asistenta. Na české e-shopy by měly televizory dorazit během několika hodin, maximálně dní.

Jakou televizi máte doma vy?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)